Inschrijven

Medewerkers van Eindhoven Doet

Eindhoven Doet is expert op het gebied van vrijwillige inzet. Onze medewerkers delen hun vakkennis en hun netwerk graag met iedereen die vragen heeft op dit gebied.

Maak kennis met een deel van het team. Samen met vele collega’s staan ze voor je klaar.

Anita Kotmans

Anita Kotmans foto

Medewerkster Eindhoven Doet
info@eindhovendoet.nl

Carla van Herpen

Carla van Herpen foto

Senior adviseur
c.v.herpen@eindhovendoet.nl
06 20597978

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Diana van den Eijnden

Diana van den Eijnden foto

Adviseur
d.vd.eijnden@eindhovendoet.nl
06 52635836

Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Hilly Schols

Adviseur
h.schols@eindhovendoet.nl
06 20962910

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Joep Wijsbek

Joep Wijsbek foto

Karin Lammers

Karin Lammers foto

Adviseur
k.lammers@eindhovendoet.nl
06 14317948

Bereikbaar op maandagochtend, dinsdag en donderdag

Kira Broekmans

Adviseur
k.broekmans@eindhovendoet.nl
06 10822545

Bereikbaar op maandag oneven week, dinsdag en donderdag

Marjo Dankers

Marjo Dankers foto

Adviseur
m.dankers@eindhovendoet.nl
06 52746469

Bereikbaar op dinsdag en donderdagochtend 

Mickel Adams

Simon Kwee

Medewerker Eindhoven Doet
info@eindhovendoet.nl

Thea van Hirsel

Medewerkster Eindhoven Doet
t.v.hirsel@eindhovendoet.nl