Wij staan voor je klaar

Medewerkers

Eindhoven Doet is expert op het gebied van vrijwillige inzet. Onze medewerkers delen hun vakkennis en hun netwerk graag met iedereen die vragen heeft op dit gebied.

Maak kennis met een deel van het team. Samen met vele collega’s staan we voor je klaar.

Carla van Herpen

Carla van Herpen b

Senior adviseur
c.v.herpen@eindhovendoet.nl
06 20597978

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Diana van den Eijnden

Diana vd Eijnden a 150x150

Adviseur
d.vd.eijnden@eindhovendoet.nl
06 52635836

Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Hilly Schols

Hilly Schols 1

Adviseur
h.schols@eindhovendoet.nl
06 20962910

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Karin Lammers

Karin Lammers

Adviseur
k.lammers@eindhovendoet.nl
06 14317948

Bereikbaar op maandagochtend, dinsdag en donderdag

Kira Broekmans

Kira 2

Adviseur
k.broekmans@eindhovendoet.nl
06 10822545

Bereikbaar op maandag oneven week, dinsdag en donderdag

Marjo Dankers

Marjo Dankers

Adviseur
m.dankers@eindhovendoet.nl
06 52746469

Bereikbaar op dinsdag en donderdagochtend 

Vrijwilligers

Anita Kotmans

Anita Kotmans

Teamlid
 

Joep Wijsbek 2

Joep Wijsbek

Ambassadeur 

Mickel Adams

Mickel Adams

Ambassadeur 

simon_kwee

Simon Kwee

Teamlid

Thea van Hirsel 1

Thea van Hirsel

Teamlid